دبیر هشتمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب شد

۲۷ تیر ۱۳۹۵ | ۱۳:۵۷ کد : ۹۴۹۷ اخبار
تعداد بازدید:۳۳۶
ه گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره بین المللی فارابی در حکمی  سیدضیاء هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی این وزارت را به عنوان د...
دبیر هشتمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب شد
ه گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره بین المللی فارابی در حکمی  سیدضیاء هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی این وزارت را به عنوان دبیر هشتمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب کرد.
 
همچنین فرهادی در احکام جداگانه‌ای حسین میرزایی رئیس پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی را به عنوان رئیس دبیرخانه و سیدعبدالامیر نبوی  را بعنوان دبیر شورای علمی هشتمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب کرد.
 
جشنواره بین المللی فارابی ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی با هدف  تقویت تولید دانش علوم انسانی و انسانی درخور نیازهای جامعه پیشرو اسلامی و ایجاد ظرفیت‌های انگیزشی و حمایتی و اقبال به پژوهش و نوآوری در این حوزه برگزار می‌شود.
 
گفتنی است، بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته، هشتمین جشنواره بین‌المللی فارابی همزمان با هفته پژوهش و فناوری برگزار می‌شود و آخرین فرصت ثبت نام و ارسال آثار به این جشنواره نیز تا پایان تیرماه امسال است.