پنجمین همایش ملی "تحقیقات نوین شیمی و مهندسی شیمی و نفت" برگزار می‌شود

۳۱ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۳:۵۵ کد : ۷۰۱۲ اخبار
تعداد بازدید:۹۹۱
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی ماهشهر از برگزاری پنجمین همایش ملی "تحقیقات نوین شیمی و مهندسی شیمی و نفت" 25 آذر ماه در این دانشگاه خبر داد. به گزارش ایسنا، دکتر حسین انارکی اظهار کرد:...
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی ماهشهر از برگزاری پنجمین همایش ملی "تحقیقات نوین شیمی و مهندسی شیمی و نفت" 25 آذر ماه در این دانشگاه خبر داد.
 
به گزارش ایسنا، دکتر حسین انارکی اظهار کرد: پنجمین کنفرانس ملی "تحقیقات نوین شیمی و مهندسی شیمی و نفت" 25 آذر ماه جاری در سه محور مهندسی شیمی، شیمی و نفت در دانشگاه برگزار می‌شود.
 
وی گفت: علاقه‌مندان جهت حضور در این همایش می‌توانند تا پنجم آذر ماه با مراجعه به سایت همایش به نشانی www.rccep2016.ir ثبت‌نام کنند؛ همچنین آخرین مهلت ارائه مقالات به دبیرخانه همایش 10 آبان‌ ماه است و نتایج داوری نیز 25 آبان‌ ماه اعلام خواهد شد.
 
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی ماهشهر با بیان این‌که برگزاری همایش‌ها در دانشگاه باعث ایجاد شور و اشتیاق بین دانشجویان و فعال شدن حوزه‌های پژوهشی می‌شود، گفت: هدف از برگزاری این همایش افزایش ارتباط میان صنعت و دانشگاه و آشنایی دانشجویان با آخرین یافته‌های علمی در این حوزه است. در این راستا نیز تلاش می‌کنیم که برای حضور دانشجویان دانشگاه در این همایش تسهیلاتی در نظر گرفته شود.
 

( ۱ )