پایان مرداد ماه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره خوارزمی

۲۷ تیر ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۹ کد : ۶۸۳۱ اخبار
تعداد بازدید:۳۵۶
فراخوان هجدهمین دوره جشنواره جوان خوارزمی بخش دانش پژوهان و فناوران اعلام شد. به گزارش ایسنا، شناسایی و معرفی استعدادهای علمی و صنعتی و حمایت  از برگزیدگان، ارج نهادن و تقدیر از پژوهشگران، ن...
پایان مرداد ماه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره خوارزمی
فراخوان هجدهمین دوره جشنواره جوان خوارزمی بخش دانش پژوهان و فناوران اعلام شد.
 
به گزارش ایسنا، شناسایی و معرفی استعدادهای علمی و صنعتی و حمایت  از برگزیدگان، ارج نهادن و تقدیر از پژوهشگران، نوآوران و فناوران جوان کشور،  تسهیل مسیر تجاری سازی و کاربردی کردن نتایج تحقیقات و ترویج فرهنگ نوآوری وکارآفرینی دانش بنیان از جمله اهداف جشنواره جوان خوارزمی است.
 
هجدهمین دوره جشنواره جوان خوارزمی در محورهای پژوهشی و فناوری شامل طرح‌ها و پژوهش‌های بنیادی، کاربردی، توسعه‌ای و نوآوری و ابتکار اقدام به پذیرش طرح‌های تحقیقاتی خواهد کرد.
 
طرح‌های مورد پذیرش باید در زمینه‌های زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر، معماری و شهرسازی، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، فناوری‌های شیمیایی، مواد، متالورژی و انرژی‌های نو، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات، برق و کامپیوتر، مکانیک، مکاترونیک، هوافضا وعمران است.
 
متقاضیان برای شرکت در این دوره از جشنواره تا پایان مرداد ماه می‌توانند با مراجعه به سامانه جامع جشنواره نسبت به ثبت نام الکترونیکی خود اقدام کنند.