رئیس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویر احمد از برگزاری مسابقه ایده شو توسط این پارک خبر داد

۲۶ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۰ کد : ۴۲۹۲۲ اخبار
تعداد بازدید:۴۵۰
دکتر سید شمس الدین هاشمی رئیس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویر احمد در خصوص این رویداد گفت: ایده شو یک رویداد جالب کارآفرینی است که به پرورش ایده ها و خلاقیت در جهت کارآفرینی کمک می‌کند که مورخ ۲۶ابان ماه سال جاری در دانشگاه یاسوج برگزار خواهد شد.
رئیس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویر احمد از برگزاری مسابقه ایده شو توسط این پارک خبر داد

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویر احمد، دکتر هاشمی در ادامه گفت: در این رویداد به افراد این امکان داده می‌شود تا در محیطی دوستانه به بیان ایده‌های نوآورانه خود بپردازند و ضمن کسب مهارت‌های ایده پردازی و ارائه ایده، ایده‌های خود را در بوته نقد برای بهبود آن‌ها و مبنا قرار گرفتن برای راه‌اندازی یک کسب وکار نوپای موفق قرار دهند.

وی گفت: نحوه انجام این مسابقه به این صورت است که شرکت کنندگان پس از ثبت نام، ایده‌های خود را برای داوران و شرکت کنندگان در مدت زمان محدود و کوتاهی بیان می‌کنند و پس از رای‌گیری، ایده‌های برتر انتخاب شده و به آنان جوایزی اهدا می‌شود.

رئیس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویر احمد افزود: مسابقه ایده شو به همت پارک علم و فناوری استان، دانشگاه یاسوج، دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، بنیاد نخبگان استان، اتاق بازرگانی و بنیاد فرهیختگان ایران برگزار خواهد شد.

 


نظر شما :